FAQ

Zde v on-line registračním formuláři do 31. 7. 2024 za zvýhodněný poplatek. Registrace pro aktivní účast je po prodloužení možná do 14. 6. 2024. Aktivní účastník (první autor) je ZDARMA.

Určitě je lepší, pokud si celou registraci vyplníte sami. Máte tak včas možnost objednat i všechny další služby, které jsou někdy kapacitně omezené, a my je tak pro vás včas rezervujeme a domluvíme se na případném doplatku. A jak na to? V registračním formuláři stačí vybrat možnost „Přihlašuji se jako soukromá osoba, účast mi hradí partner akce (farmaceutická firma apod.) a vyplnit kontakt na zástupce společnosti, se kterým máte účast domluvenou. O vše ostatní už se pak postaráme my.

Hromadné přihlášení účastníků s vámi rádi vyřešíme individuálně. Kontaktujte prosím paní Zuzanu Tesařovou (kongres@solen.cz+420 777 557 417), která vám poskytne více informací.

Nemusí. O výši registračního poplatku rozhoduje datum registrace, nikoliv datum vaší platby. Stačí se vždy do uvedeného termínu přihlásit. Fakturu stačí následně zaplatit dle splatnosti na ní uvedené. Registrační poplatek musí být uhrazen před akcí.

Fakturu pro zaplacení poplatku a dalších služeb zašleme na e-mail uvedený při registraci nejdříve dva měsíce a nejpozději měsíc před konáním akce. V případě pozdějšího přihlášení do týdne od vyplnění on-line registrace. Proč ne dříve? Registrační poplatek je nevratný, a pokud byste museli svou účast do této doby z nějakého důvodu zrušit nebo byste se na úhradě registrace domluvili s některou z partnerských firem akce, nic vás to nestojí.

Pokud své ČLK ID neznáte, můžete ho vyhledat ZDE. My pak zajistíme, aby vám byly zasloužené kredity připsány.

Certifikáty rozesíláme on-line nejpozději do 10 dnů po skončení akce na e-mail uvedený při registraci.
Zasloužené kredity připíšeme do systému ČLK.

Modul: FAQ